+48 690 542 539

info@lincoolschool.pl

Szkoła Języka Angielskiego w Zdzieszowicach

Kurs angielskiego dla uczniów klas 4-8

Jeden język ustawia Cię w korytarzu życia. Dwa języki otwierają każde drzwi po drodze. - Frank Smith

 

 

Coraz większa liczba młodych osób decyduje się na profesjonalną naukę języka angielskiego, gdyż na różnych płaszczyznach życia przynosi ona wymierne korzyści. Dzięki nauce języka angielskiego można zadbać o swoją edukację, a w przyszłości o karierę zawodową. Argumentami przemawiającymi za tym, aby rozpocząć naukę angielskiego są: możliwość nauki za granicą, większe możliwości na rynku pracy w Polsce jak i za granicą, dostęp do literatury anglojęzycznej, kursów anglojęzycznych, materiałów edukacyjnych w języku angielskim, lepsza komunikacja w czasie podróży zagranicznych, możliwość zawierania międzynarodowych znajomości, zwiększenie możliwości mózgu i lepsze zrozumienie własnego języka. 

 

 

Nasze kursy angielskiego dla uczniów klas 4-7 pomogą w sukcesywnym budowaniu pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim w mowie i piśmie. Co więcej, przyczynią się do rozwoju wszechstronnych umiejętności komunikacyjnych. Dzięki pracy indywidualnej jak i grupowej, będzie można zaobserwować znaczne postępy w czytaniu, pisaniu, słuchaniu i przede wszystkim w MÓWIENIU, ponieważ nasi wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy kładą ogromny nacisk na przełamanie bariery w posługiwaniu się językiem angielskim.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Kontakt:

+48 690 542 539

Szkoła Językowa LINCOOL English School, ul. Bolesława Chrobrego 7, 47-330 Zdzieszowice, NIP: 1990081037, e-mail: info@lincoolschool.pl, tel. +48 690 542 539