+48 690 542 539

info@lincoolschool.pl

Szkoła Języka Angielskiego w Zdzieszowicach

 

Teddy Eddie

 

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Zajęcia są pełne komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. 

 

Koniec z nauką pojedynczych słów!

 

Nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami! Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych uczniów. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla dzieci jest mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jaki uczą się języka ojczystego. Język traktowany jest na zajęciach jako środek komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.

 

Wyjątkowe zajęcia pełne humoru i niespodzianek!

 

Pierwszym celem metody jest to, aby dziecko polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na zajęcia i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

 

 

Zajęcia prowadzone przez wyselekcjonowaną kadrę 

 

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

 

 

Stały kontakt lektora z rodzicem

 

Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

 

Bogaty zestaw kursanta i poradnik dla rodzica

 

Teddy Eddie jest bogaty pod względem liczby elementów wchodzących w skład zestawu ucznia. W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, płytę CD z mnóstwem nagrań, dostęp do Placu Zabaw, czyli bogactwo gier i zabaw online, mini-książeczkę z sekretnymi słowami i multiROM deDOMO. A dla rodzica? Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy. 

 

 

Płynne przejścia na kolejne poziomy

 

Wielopoziomowość gwarantuje rozwój, płynne przejścia na kolejne poziomy oraz kontynuację procesu nauczania. Szczegółowy opis poziomów na stronie: www.edubears.pl/teddy-eddie/poziomy

 

Plac Zabaw - platforma edukacyjna

 

Ta ambitna metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów. W celu utrwalenia jak największej ilości informacji, metoda bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a ich słowa zawierają struktury wprowadzone na zajęciach. Przetestuj Plac Zabaw jako Gość na www.placzabaw.teddyeddie.pl

 

 

Zastanawiasz się czy zapisać dziecko na kurs?

 

5000 to zasób słów jakim posługuję się dorosły Amerykanin. Dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko poznaje pierwsze 2000 słów i jest gotowe na kolejny, bardziej zaawansowany etap nauki. Teddy Eddie to metoda nauczania angielskiego dla najmłodszych.

Język nie jest zbiorem pojedynczych słów przedstawionych na kartach obrazkowych. Liczą się zdania, teksty, dłuższe wypowiedzi i manipulowanie językiem. Dopiero to daje efekt "zanurzenia" w języku.

Immersja jezykowa

Nauka języka dla dzieci to dużo więcej niż zabawa i osłuchanie. Wymierne efekty są bardzo ważne i osiągalne. Znamy wiele sposobów, aby motywować dzieci do używania języka obcego podczas zajęć i poza nimi.

Więcej niż zabawa i osłuchanie

Zawartość kursu musi przemawiać do nowoczesnego dziecka. Ciekawość wzbudzają nowoczesne nagrania, humor, styl z gier komputerowych czy kreskówek. My to rozumiemy i potrafimy wykorzystać podczas jak i po zajęciach.

Przemawia do nowoczesnego dziecka

Najważniejsze założenia metodyki Teddy Eddie:

LICENCJONOWANY ANGIELSKI

DLA DZIECI 2-7 LAT

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Kontakt:

+48 690 542 539

Szkoła Językowa LINCOOL English School, ul. Bolesława Chrobrego 7, 47-330 Zdzieszowice, NIP: 1990081037, e-mail: info@lincoolschool.pl, tel. +48 690 542 539