+48 690 542 539

info@lincoolschool.pl

Szkoła Języka Angielskiego w Zdzieszowicach

Co wyróżnia

LINCOOL English School?

 

 

LOKALIZACJA

Atutem szkoły jest jej lokalizacja. Szkoła Językowa LINCOOL English School mieści się w budynku przy ul. Bolesława Chrobrego 7 w Zdzieszowicach przy dużym i bezpłatnym parkingu. Zaledwie po drugiej stronie ulicy znajduje się Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 i Urząd Gminy Zdzieszowice.

 

KAMERALNE GRUPY

Na grupę w LINCOOL English School przypada 6-10 osób w zależności od grupy wiekowej (im grupy starsze, tym mniej liczne). Pozwala to na szybkie rozpoznanie słabych i mocnych stron słuchaczy i maksymalne wykorzystanie ich potencjału.

 

METODY NAUCZANIA

Metody jakimi przekazujemy wiedzę są nie tylko ciekawe, ale i skuteczne. W trakcie trwania kursu kładziemy szczególny nacisk na mówienie w języku angielskim. Z doświadczenia wiemy, iż nawet jeśli nasi słuchacze posiadają bogate słownictwo i całkiem nieźle radzą sobie na testach, niestety posiadają oni blokadę związaną z mówieniem - przełamujemy ją!

 

Szczegółowy opis metod w ofercie na: www.lincoolschool.pl/oferta

 

 

Z nami nauka angielskiego jest przyjemna i efektywna!

 

 

Nazywam się Edyta Werner i jestem założycielką szkoły językowej LINCOOL English School, w której jestem dyrektorem metodycznym i lektorem języka angielskiego. Szkoła powstała z miłości do języka angielskiego i do nauczania. Sukces moich kursantów, to mój sukces.

 

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Opolu (sp. język angielski) oraz Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Opolskim (sp. językoznawstwo stosowane), gdzie uzyskałam tytuł magistra nauk humanistycznych.

 

Języka angielskiego uczę od blisko dekady. Doświadczenie nauczyciela i lektora zdobywałam na przestrzeni lat pracując jako korepetytor, nauczyciel w szkołach publicznych i jako lektor angielskiego w prywatnych szkołach językowych. Pracuję na wszystkich poziomach zaawansowania z każdą grupą wiekową. Moją mocną stroną jest praca z dziećmi. Stale się doszkalam i rozwijam, co przekłada się bezpośrednio na efekty mojej pracy z ludźmi.

 

Pomysł założenia szkoły językowej zrodził się w 2017 roku, a utwierdził po tym jak objęłam i sprawdziłam się na stanowisku menadżera oddziału jednej z opolskich szkół językowych.

 

Szkoła językowa LINCOOL English School istnieje na rynku od 2018 roku. Szybko zdobyła zaufanie i uznanie lokalnej społeczności, z czego jestem niezmiernie dumna i za co serdecznie dziękuję.

DZIEŃ DOBRY

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Kontakt:

+48 690 542 539

Szkoła Językowa LINCOOL English School, ul. Bolesława Chrobrego 7, 47-330 Zdzieszowice, NIP: 1990081037, e-mail: info@lincoolschool.pl, tel. +48 690 542 539