+48 690 542 539

info@lincoolschool.pl

Szkoła Języka Angielskiego w Zdzieszowicach

Postępująca globalizacja skłania nas do nauki języka obcego już od wczesnych lat. Polacy przeciętnie uczą się języka angielskiego przez 12 lat, czyli mniej więcej tyle, ile trwa okres pomiędzy pierwszą klasą szkoły podstawowej a ostatnią klasą szkoły średniej. 

 

Coraz większa liczba młodych osób decyduje się na profesjonalną naukę języka angielskiego, gdyż na różnych płaszczyznach życia przynosi ona wymierne korzyści. Dzięki nauce języka angielskiego można zadbać o swoją edukację, a w przyszłości o karierę zawodową.

 

Argumentami przemawiającymi za tym, aby rozpocząć naukę angielskiego są: możliwość nauki za granicą, większe możliwości na rynku pracy w Polsce jak i za granicą, dostęp do literatury anglojęzycznej, kursów anglojęzycznych, materiałów edukacyjnych w języku angielskim, lepsza komunikacja w czasie podróży zagranicznych, możliwość zawierania międzynarodowych znajomości, zwiększenie możliwości mózgu i lepsze zrozumienie własnego języka. 

 

Nasze kursy angielskiego dla młodzieży pomogą w sukcesywnym budowaniu pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim w mowie i piśmie. Co więcej, przyczynią się do rozwoju wszechstronnych umiejętności komunikacyjnych. Dzięki pracy indywidualnej jak i grupowej, będzie można zaobserwować znaczne postępy w czytaniu, pisaniu, słuchaniu i przede wszystkim w MÓWIENIU, ponieważ nasi wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy kładą ogromny nacisk na przełamanie bariery w posługiwaniu się językiem angielskim.

ANGIELSKI GRUPOWY

MŁODZIEŻ

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Kontakt:

+48 690 542 539

Szkoła Językowa LINCOOL English School, ul. Bolesława Chrobrego 7, 47-330 Zdzieszowice, NIP: 1990081037, e-mail: info@lincoolschool.pl, tel. +48 690 542 539